This Beautiful Set of Paper Pack if of 12 by 12 Size and comes with 12 different Pattrens 2 Sheets each, total of 24 Sheets, It is of 160 GSM, Acid and Lignin Free.
Paper packs for scrapbooking
12 *2 designs
...
अधिक पढ़ेंThis Beautiful Set of Paper Pack if of 12 by 12 Size and comes with 12 different Pattrens 2 Sheets each, total of 24 Sheets, It is of 160 GSM, Acid and Lignin Free.
Paper packs for scrapbooking
12 *2 designs
...
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| आकार | 12"*12" |
| आकार | 30mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
This Beautiful Set of Paper Pack if of 12 by 12 Size and comes with 12 different Pattrens 2 Sheets each, total of 24 Sheets, It is of 160 GSM, Acid and Lignin Free.
Paper packs for scrapbooking
12 *2 designs
24 papers
Acid free and Linen Free
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| सामग्री | paper |
| आकार | 12"*12" |
| आकार | 30mm |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 12 Inches Diameter & 4 mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 1meter |
| साधारण नाम | Spring Comes After Winter Paper Pack 12 by 12 |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| पैकेज आयाम | 10L x 10W x 6H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |