Imported Stencils- 5"*5"- Circle And Lines Design Background
These stencils are reusable and best for art and craft to give lovely patterns.
It can be used with texture paste, chalk paints, sprays and many more. <...
अधिक पढ़ेंImported Stencils- 5"*5"- Circle And Lines Design Background
These stencils are reusable and best for art and craft to give lovely patterns.
It can be used with texture paste, chalk paints, sprays and many more. <...
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | white |
| आकार | 5" * 5" |
| आकार | 8.2 x 5.0 CM |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
Imported Stencils- 5"*5"- Circle And Lines Design Background
These stencils are reusable and best for art and craft to give lovely patterns.
It can be used with texture paste, chalk paints, sprays and many more.
You can clean the stencil using soap and water and dry with a paper towel.
Size 5"*5"
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | white |
| सामग्री | plastic |
| आकार | 5" * 5" |
| आकार | 8.2 x 5.0 CM |
| व्यास | 4.50 mm |
| उत्पाद कोड | S4-211 |
| व्यास | half inch |
| आकार और मोटाई | 12 Inches Diameter & 4 mm |
| मोटाई | 12 mm & 15 mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 1meter |
| साधारण नाम | Imported Stencils- 5"*5"- Circle And Lines Design Background |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| पैकेज आयाम | 12L x 10W x 0.2H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |