Double Color Paper Twine String 10 Meter Roll - 2 Ply 2mm Diameter - Eco-Friendly Natural Paper String Rope
8 Rolls of 10 Meters Each in Assorte...
अधिक पढ़ें8 Rolls of 10 Meters Each in Assorte...
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| आकार | 10 Meters |
| आकार | 30mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
8 Rolls of 10 Meters Each in Assorted Colors
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| सामग्री | paper |
| आकार | 10 Meters |
| आकार | 30mm |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 12 Inches Diameter & 4 mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 1meter |
| साधारण नाम | Double Color Paper Twine String 10 Meter Roll - 8 Assorted Color of 2 Ply - 2mm Diameter |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| पैकेज आयाम | 10L x 10W x 6H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |