Rectangular Pine Wood Designer Name Plate Single Piece 11.75" * 8.00"
This pack contains One Pine Wood Designer Name Plate which you can decorate and flaunt your artistic skills.
It can be paint or used for decoupage purpose...
Rectangular Pine Wood Designer Name Plate Single Piece 11.75" * 8.00"
This pack contains One Pine Wood Designer Name Plate which you can decorate and flaunt your artistic skills.
It can be paint or used for decoupage purpose...
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | brown |
| आकार | 11.75" * 8.00" |
| आकार | 8.2 x 5.0 CM |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
Rectangular Pine Wood Designer Name Plate Single Piece 11.75" * 8.00"
This pack contains One Pine Wood Designer Name Plate which you can decorate and flaunt your artistic skills.
It can be paint or used for decoupage purpose. This pack consists of 1 pcs of Table Placemate.
Thickness :- 2.0 mm
Size: 11.75" * 8.00"
Material: Pine Wood
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | brown |
| सामग्री | wood |
| आकार | 11.75" * 8.00" |
| आकार | 8.2 x 5.0 CM |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 16.0" * 12.3" & 6mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 1meter |
| साधारण नाम | Brand Zero - Rectangular Pine Wood Designer Name Plate Single Piece 11.75" * 8.00" |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| पैकेज आयाम | 10L x 10W x 6H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |