Bunch of 10 Pcs Two Tone Pollan Sticks Dual Color - Orange And Yellow 16 Inches in length
Crafters meet our most popular DIY project supply! These gorgeous Handmade Pollan are made and colored from premium qua...
Read MoreBunch of 10 Pcs Two Tone Pollan Sticks Dual Color - Orange And Yellow 16 Inches in length
Crafters meet our most popular DIY project supply! These gorgeous Handmade Pollan are made and colored from premium qua...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Size | 16 Inches |
| size | 21.5"*29" |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Net Quantity | 10 piece |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
Bunch of 10 Pcs Two Tone Pollan Sticks Dual Color - Orange And Yellow 16 Inches in length
Crafters meet our most popular DIY project supply! These gorgeous Handmade Pollan are made and colored from premium quality meterials. The Pollan are presented in a pack.
Sold in a pack of 10 pcs.
Imagine endless possibilities for (crafting) mixed media, scrapbook, layouts, DIY crafts, home décor and favors!
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Material | Paper |
| Size | 16 Inches |
| size | 21.5"*29" |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 16.0" * 12.3" & 6mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Length | 1meter |
| Common name | Bunch of 10 Pcs Two Tone Pollan Sticks Dual Color - Orange And Yellow |
| Net Quantity | 10 piece |
| Package Dimension | 10L x 10W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Mar-26 |
| contact details consumer care | Nagashri Arts, [email protected] |