Brand Zero Gold Color Antique Coins for Mixed Media - Pack of 10 Pcs
Pack of 10 pcs Gold Color Antique Coins Best for Jewelry Making, Mixedmedia and Scrapbooking, Size: 0.3mm thick and 16mm Diameter.
Read MoreBrand Zero Gold Color Antique Coins for Mixed Media - Pack of 10 Pcs
Pack of 10 pcs Gold Color Antique Coins Best for Jewelry Making, Mixedmedia and Scrapbooking, Size: 0.3mm thick and 16mm Diameter.
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Size | 16 Inches |
| size | 21.5"*29" |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Net Quantity | 10 piece |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
Brand Zero Gold Color Antique Coins for Mixed Media - Pack of 10 Pcs
Pack of 10 pcs Gold Color Antique Coins Best for Jewelry Making, Mixedmedia and Scrapbooking, Size: 0.3mm thick and 16mm Diameter.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Material | metal |
| Size | 16 Inches |
| size | 21.5"*29" |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 16.0" * 12.3" & 6mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Length | 1meter |
| Common name | Brand Zero Gold Color Antique Coins for Mixed Media - 16 mm - Pack of 10 Pcs |
| Net Quantity | 10 piece |
| Package Dimension | 10L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Mar-26 |
| contact details consumer care | Nagashri Arts, [email protected] |