High quality silicone moulds perfect for use with clay, resin and many other materials. Heat resistant and food safe.
The packet contains one piece
Size 10.5 cm by 14.5 cm by 12 mm
अधिक पढ़ेंHigh quality silicone moulds perfect for use with clay, resin and many other materials. Heat resistant and food safe.
The packet contains one piece
Size 10.5 cm by 14.5 cm by 12 mm
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| आकार | 16.0" * 16.0" |
| आकार | 21.5"*29" |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 20 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
High quality silicone moulds perfect for use with clay, resin and many other materials. Heat resistant and food safe.
The packet contains one piece
Size 10.5 cm by 14.5 cm by 12 mm
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| सामग्री | rubber |
| आकार | 16.0" * 16.0" |
| आकार | 21.5"*29" |
| व्यास | 4.50 mm |
| उत्पाद कोड | S4-211 |
| व्यास | half inch |
| आकार और मोटाई | 8.0" * 8.71" & 4mm |
| मोटाई | 3mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 30 mm |
| साधारण नाम | Brand Zero Silicon Moulds - Chopping Board Design 1 |
| शुद्ध मात्रा | 20 piece |
| पैकेज आयाम | 10L x 10W x 6H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |