Brand Zero 120 Gsm Decoupage Paper - 23 Inches By 35 Inches Pack of 1 - Blue Background With Pink Roses Paper.
Pack of 1 pcs of 120 Gsm, Pink Background With Pink Roses Paper Tole Paper, Can be used for Scrapbooking...
अधिक पढ़ेंBrand Zero 120 Gsm Decoupage Paper - 23 Inches By 35 Inches Pack of 1 - Blue Background With Pink Roses Paper.
Pack of 1 pcs of 120 Gsm, Pink Background With Pink Roses Paper Tole Paper, Can be used for Scrapbooking...
अधिक पढ़ें| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| आकार | 23" * 35" |
| आकार | 21.5"*29" |
| आकार | 4"*3"*3" |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
Brand Zero 120 Gsm Decoupage Paper - 23 Inches By 35 Inches Pack of 1 - Blue Background With Pink Roses Paper.
Pack of 1 pcs of 120 Gsm, Pink Background With Pink Roses Paper Tole Paper, Can be used for Scrapbooking, 3d Decoupage, Fuzzy Cutting to make Embellishments, and Mixed Media Art. Size : 23 Inches By 35 Inches,
Note: You will get it Folded in 8 Folds.
| उद्गम देश | भारत |
|---|---|
| ब्रैंड | Nagashri Arts |
| रंग | multi colour |
| सामग्री | Paper |
| आकार | 23" * 35" |
| आकार | 21.5"*29" |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 16.0" * 12.3" & 6mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| आकार | 4"*3"*3" |
| लंबाई | 1meter |
| साधारण नाम | Brand Zero 120 Gsm Decoupage Paper - 23 Inches By 35 Inches Pack of 1 - Blue Background With Pink Roses Paper |
| शुद्ध मात्रा | 10 piece |
| पैकेज आयाम | 63L x 10W x 10H cm |
| निर्माता या पैकर का नाम | Nagashri Arts |
| निर्माता या पैकर का पता | IN |
| निर्माण तिथि | Mar-26 |
| संपर्क विवरण उपभोक्ता देखभाल | Nagashri Arts, [email protected] |