High quality silicone moulds perfect for use with clay, resin and many other materials. Heat resistant and food safe.
Read More
High quality silicone moulds perfect for use with clay, resin and many other materials. Heat resistant and food safe.
Read More
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Size | 3.6" by 2.8" |
| size | 21.5"*29" |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Net Quantity | 2 piece |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
High quality silicone moulds perfect for use with clay, resin and many other materials. Heat resistant and food safe.
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Material | rubber |
| Size | 3.6" by 2.8" |
| size | 21.5"*29" |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 4.5" * 4.5" & 7.5mm |
| Thickness | 3mm |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Length | 30 mm |
| Common name | Silicon Mould - Street Lamp 26 |
| Net Quantity | 2 piece |
| Package Dimension | 10L x 10W x 6H cm |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Mar-26 |
| contact details consumer care | Nagashri Arts, [email protected] |