HANDMADE TWO TONE POLLAN - BUNCH OF 180 POLLAN (12 Pcs Pollan in One Bunch, Pack of 15 Assorted Colors)
Crafters meet our most popular DIY project supply! These gorgeous Handmade Pollan are made and colored fr...
Read MoreHANDMADE TWO TONE POLLAN - BUNCH OF 180 POLLAN (12 Pcs Pollan in One Bunch, Pack of 15 Assorted Colors)
Crafters meet our most popular DIY project supply! These gorgeous Handmade Pollan are made and colored fr...
Read More| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Size | 180 Pcs |
| size | 30mm |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Net Quantity | 10 piece |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
HANDMADE TWO TONE POLLAN - BUNCH OF 180 POLLAN (12 Pcs Pollan in One Bunch, Pack of 15 Assorted Colors)
Crafters meet our most popular DIY project supply! These gorgeous Handmade Pollan are made and colored from premium quality meterials. The Pollan are presented in a pack.
Sold in a pack of 180 pcs.
Imagine endless possibilities for (crafting) mixed media, scrapbook, layouts, DIY crafts, home décor and favors!
| Country of origin | India |
|---|---|
| Brand | Nagashri Arts |
| Colour | multi colour |
| Material | Paper |
| Size | 180 Pcs |
| size | 30mm |
| Diametre | 4.50 mm |
| product code | S4-211 |
| Diameter | half inch |
| Size & Thickness | 12 Inches Diameter & 4 mm |
| Thickness | 12 mm & 15 mm |
| SIZE | 4"*3"*3" |
| Length | 1meter |
| Common name | Bunch of 180 Pcs Two Tone Pollan - 12 Pcs Each in 15 Assorted Color |
| Net Quantity | 10 piece |
| Package Dimension | 10L x 10W x 5H cm |
| Manufacturer or packer name | Nagashri Arts |
| Manufacturer or packer address | IN |
| Manufacturing Date | Mar-26 |
| contact details consumer care | Nagashri Arts, [email protected] |